
Ключниця "Сімейна", ключниця, сімейна ключниця, подарунок на новосілля, ювілей, річницю весілля
850 ₴
- Під замовлення
- Код: 0000000021
Відправка з 03 квітня 2026+380 (63) 549-79-51
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додати затишку оселі допомагають маленькі деталі, які підкреслюють інтер'єр та створюють комфорт 🏠
Ключниця - це чудовий подарунок для всієї родини, зекономити годину на пошуки ключів, які завжди десь губляться в не підходящий момент 🔑
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐Можливе індивідуальне гравіювання (+50грн)
♦Розмір: (в)31(д)37*(ш)7см
♦Матеріал: фанера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 3 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 370 мм |
| Глибина ключниці | 70 мм |
| Висота ключниці | 310 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


