
Бокс серія класік скло "Для фото 10*15см з відділом для флешки", продукція для фотографів та відеографів
435 ₴
- В наявності
+380 (63) 549-79-51
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс виготовлений із натурального дерева, кришка из акрила при закритті щільно тримається магнітом.
Дизайн за вибором клієнта наноситься на кришці одним з двох способів: гравіювання або УФ-друк. Ви отримаєте бокс із персональним логотипом, символом або написом.
Чудова можливість для відеографів та фотографів відзначитися на тлі своїх колег креативним підходом в оформленні роботи.
Також бокс можна подарувати чоловікам і жінкам, колегам, коханим, близьким людям і навіть начальнику. Відмінний варіант корпоративного презенту.
Розмір: 230 * 129 * 50 мм.
Індивідуальне гравіювання 75 грн, УФ друк 80 грн.
Термін виготовлення 1-3 дні.
Флешка на фото використовується в якості реквізита, вона не входить у вартість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Загальне | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Діаметр | 150 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴






