
Пивна менажниця, подарунок другу, куму, тестю, тату, хлопцю, коханому на день народження
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 0000000008
+380 (63) 549-79-51
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пивна менажниця – маленьке задоволення для себе та гарний подарунок для близьких. Використовують для подачі м'ясної та сирної нарізки, снеків, горішків... Виготовлена з натурального дерева та покрита олією на основі воску, що робить її використання екологічним та практичним. Чудовий подарунок для любителя пива!
⠀
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐Ваш чоловік зацінить😁
⠀
♦Розмір: (в)4*(д)38*(ш)24см;
♦Матеріал: цільне дерево.
⠀
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐Ваш чоловік зацінить😁
⠀
♦Розмір: (в)4*(д)38*(ш)24см;
♦Матеріал: цільне дерево.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 240 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 380 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴








