
Пивний столик, найкращий подарунок чоловіку, другу, хлопцю, брату, свату, коханому з днем народження
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 0000000009
+380 (63) 549-79-51
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пивний столик - ідеальний варіант для тих, хто любить скоротати приємний вечір під пляшечку пива 😊 Має стійкі ніжки, що дозволяє використовувати його на м'яких поверхнях. Виготовлений з натурального дерева та покритий олією на основі воску. Екологічний та практичний подарунок для любителя пінного!
⠀
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐Ваш чоловік зацінить😁
⠀
♦Розмір: (в)20*(д)50*(ш)20см;
♦Матеріал: цільне дерево.
⠀
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐Ваш чоловік зацінить😁
⠀
♦Розмір: (в)20*(д)50*(ш)20см;
♦Матеріал: цільне дерево.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 300 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість ярусів | 1 |
| Діаметр | 75 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴






