
Скарбничка "365 днів", скарбничка на мрію, копілка для грошей, збираю на щось шалене
500 ₴
- Під замовлення
- Код: 0000000026
Відправка з 03 квітня 2026+380 (63) 549-79-51
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скарбничка на цілий рік (365 днів) допоможе зібрати вам необхідну суму на омріяні цілі. Потрібно лише кожного дня класти від 1грн до 365грн і через рік, не помітно для вашого гаманця, у вас буде 66 тисяч 795грн.
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐Можливе індивідуальне гравіювання (+50грн)
⭐УФ друк (+100грн)
♦Розмір: (в)20(д)20*(ш)8см
♦Матеріал: фанера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

