
Лампа Едісона, нічник, настільна лампа, лофт стиль, ретро стиль
900 ₴
- Під замовлення
- Код: 0000000024
Відправка з 03 квітня 2026+380 (63) 549-79-51
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Едісона - це лампа розжарення всесвітньо відомого Томаса Едісона. Вона допомагає створити неповторну, затишну і романтичну атмосферу. Регулятор яскравості робить використання лампи ще комфортнішим. А також може слугувати як нічник для вашої дитини.
⭐Стильно
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐Можливе індивідуальне гравіювання (+50грн)
♦Розмір: (в)20(д)9*(ш)9см
♦Довжина шнура: 2м
♦Матеріал: фанера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Натуральне дерево |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бежевий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 500 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лампочки у комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴








