
Кормушка для котів, кормушка для собак, кормушка для улюбленців
650 ₴
- Під замовлення
- Код: 0000000031
Відправка з 03 квітня 2026+380 (63) 549-79-51
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна кормушка для ваших чотирилапих друзів. Зробіть їх прийоми їжі особливими завдяки іменній підставці. Кожен пухнастик потребує свого особистого посуду для їжі та води. Мають стійку підставку, яка допомагає уникати перевертання мисок. Підходить для котів та собак маленьких порід.
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐Іменна табличка (+50грн)
♦Розмір: (в)7(д)30*(ш)16см
♦Матеріал: фанера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Подвійна, З підставкою |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Кормушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴







