Столик для сніданків - це ідеальний варіант для тих, хто любить поніжитись в ліжку з чашечкою кави або подивитись фільм за вечерею 😊 Має стійкі ніжки, що дозволяє використовувати його на м'яких поверхнях. Виготовлений з натурального дерева та морилкою. Екологічний та практичний подарунок!
⠀
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐Ваш дівчина/подруга зацінить 😁
⭐Можна нанести індивідуальне гравіювання (+120грн)
⠀
♦ Матеріал: фанера
♦ Доступний в двох розмірах:
⭐ (в)20*(д)45*(ш)32см;
♦ Вартість - 700грн.
⭐ (в)22*(д)55*(ш)40см;
♦ Вартість - 900грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




