
Пивний органайзер, бокс для пива (міні для двох), подарунок другу, подарунок куму
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 0000000032
+380 (63) 549-79-51
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пивний органайзер – це подарунок мрії для кожного чоловіка! Така річ просто must have у будинку. Зробіть ваш перегляд фільмів або футбольних матчів зручнішим та приємнішим, адже з таким столиком закуски будуть під рукою, а крихти від снеків та плями від пива не залишаться на дивані😊 Чудовий подарунок для любителя пива!
⠀
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐ Можливе індивідуальне гравіювання
⭐Ваш чоловік зацінить😁
⠀
♦Розмір: (в)7*(д)39*(ш)19см
♦Матеріал: Основа - фанера, ємності для снеків - пластик
⠀
⭐Оригінально
⭐Функціонально
⭐ Можливе індивідуальне гравіювання
⭐Ваш чоловік зацінить😁
⠀
♦Розмір: (в)7*(д)39*(ш)19см
♦Матеріал: Основа - фанера, ємності для снеків - пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Ємності для снеків | 2 шт |
| Деревяний бокс (піднос) | 1 шт |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Діаметр | 75 мм |
| Загальне | |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴









