
Бокс серія класік "Міні", продукція для фотографів та відеографів
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
+380 (63) 549-79-51
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс виготовлений із високоякісної фанери, кришка при закритті щільно тримається на магнітах.
Дизайн за вибором клієнта наноситься на кришці одним з двох способів: гравіювання або УФ-друк. Ви отримаєте бокс із персональним логотипом, символом або написом.
Чудова можливість для відеографів та фотографів відзначитися на тлі своїх колег креативним підходом в оформленні роботи.
Також бокс можна подарувати чоловікам і жінкам, колегам, коханим, близьким людям і навіть начальнику. Відмінний варіант корпоративного презенту.
Розмір: 96 * 60 * 25 мм.
Індивідуальне гравіювання 55 грн, УФ друк 60 грн.
Термін виготовлення 1-3 дні.
Флешка на фото використовується в якості реквізита, вона не входить у вартість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Колір | Бежевий |
| Діаметр | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴





