
Бокс серія класік "Квадратний", продукція для фотографів та відеографів
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
Бокс виготовлений із високоякісної фанери, кришка при закритті щільно тримається на магнітах.
Дизайн за вибором клієнта наноситься на кришці одним з двох способів: гравіювання або УФ-друк. Ви отримаєте бокс із персональним логотипом, символом або написом.
Чудова можливість для відеографів та фотографів відзначитися на тлі своїх колег креативним підходом в оформленні роботи.
Також бокс можна подарувати чоловікам і жінкам, колегам, коханим, близьким людям і навіть начальнику. Відмінний варіант корпоративного презенту.
Розмір: 96 * 96 * 25 мм.
Індивідуальне гравіювання 55 грн, УФ друк 60 грн.
Наповнення: дерев'яна стружка - безкоштовно, мох - 20 грн.
Термін виготовлення 1-3 дні.
Флешка на фото використовується в якості реквізита, вона не входить у вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Колір | Бежевий |
| Діаметр | 86 мм |
- Ціна: 250 ₴



