
Бокс серія книга скло "Квадратний", продукція для фотографів та відеографів
230 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
Бокс виготовлений із високоякісної фанери, кришка з акрилу при закритті щільно тримається завдяки замочку.
Дизайн за вибором клієнта наноситься на кришці одним з двох способів: гравіювання або УФ-друк. Ви отримаєте бокс із персональним логотипом, символом або написом.
Чудова можливість для відеографів та фотографів відзначитися на тлі своїх колег креативним підходом в оформленні роботи.
Також бокс можна подарувати чоловікам і жінкам, колегам, коханим, близьким людям і навіть начальнику. Відмінний варіант корпоративного презенту.
Розмір: 100 * 100 * 30 мм.
Індивідуальне гравіювання 55 грн, УФ друк 60 грн.
Наповнення: дерев'яна стружка - безкоштовно, мох - 20 грн.
Термін виготовлення 1-3 дні.
Флешка на фото використовується в якості реквізита, вона не входить у вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Загальне | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 95 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
- Ціна: 230 ₴


